Барьер  ›  Послуги  ›  Технічний захист інформації Київ і Україна

Технічний захист інформації Київ і Україна

Технічний захист інформації - сукупність спеціальних органів, технічних засобів і заходів щодо їх використання в цілях захисту конфіденційної інформації.

захист інформації Київ Сучасні засоби комунікації не тільки значно полегшили наше життя, але й ускладнили. Звичайно, мобільний зв'язок, інтернет, пошта - легкий спосіб передачі інформації, і в той же час легкий спосіб для того, щоб перехопити інформацію. В умовах жорсткої та недобросовісної конкуренції дуже складно бути повністю впевненим у тому, що ваші конфіденційні розмови або листування не стануть предметом загального надбання або причиною шантажу. Витік інформації може відбуватися в приміщенні, автомобілі і навіть на вулиці.

 

захист персональних даних київ ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» пропонує забезпечити технічний захист конфіденційної інформації компанії, а також приватних осіб. Для цього існує безліч інженерно-технічних, електричних, електронних, оптичних пристроїв і технічних систем для вирішення різних завдань із захисту інформації, в тому числі попередження витоку і забезпечення безпеки інформації, що захищається.

Захист персональних даних від прослуховування або відеозйомки відноситься до професійної діяльності, так як установкою антипрослуховуючого обладнання повинен займатися фахівець.

 

Захист інформації з Бар'єр

У нашому розумінні, організація захисту інформації зводитися до надання таких послуг:

  • виявлення електронних пристроїв негласного знімання інформації;
  • перевірка приміщень на наявність підслуховуючих пристроїв і прихованих камер;
  • перевірка автотранспорту на наявність підслуховуючих пристроїв;
  • перевірка автомобіля на наявність пристроїв , що передають координати Вашого місцезнаходження;
  • виявлення жучків;
  • контроль радіоефіру та інші спецзаходи з пошуку закладних пристроїв (жучків);
  • виявлення каналів витоку інформації за рахунок ПЕМВН;
  • виявлення витоку по дротових і іншим комунікацій;
  • надання рекомендацій щодо підвищення захищеності;
  • оснащення кабінетів керівників, переговорних і інших приміщень засобами захисту від прослуховування, придушення радіосигналу.

Діяльність щодо забезпечення захисту інформації від несанкціонованого доступу ліцензована. Наші фахівці оснащені сучасними інженерно-технічними засобами, в тому числі професійної пошуковою системою "DigiSkan EX".

Захист з ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу»

Вартість послуг з організації та забезпечення захисту конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу визначається індивідуально і залежить від обсягу, складності та виду виконаних робіт.

ЗАХИСТ ВІД ПРОСЛУХОВУВАННЯ ПЕРЕГОВОРІВ

В умовах жорсткої і недобросовісної конкуренції дуже складно на сто відсотків бути впевненим в тому, що ваші конфіденційні розмови, листи не стануть предметом загального надбання або причиною шантажу. Ось чому захист від прослуховування переговорів - актуальна послуга. Спеціальні пристрої захисту від прослуховування і виявлення жучків допоможуть легко впоратися з такою проблемою.

Захист від прослуховування телефонних переговорів в Києві - не менш популярна послуга. Таким чином, виявлення жучків повинно грунтуватися на використанні сучасних технічних засобів і при цьому максимально перешкоджати витоку будь-якої існуючої інформації, що обеспечіваютохранние фірми Києва.

ПОШУК І ВИЯВЛЕННЯ жучків

Інформація, отримана за допомогою даної шпигунської техніки, використовується як засіб впливу на конкурента. Але сфера застосування жучків не обмежується тільки бізнесом. Ці електронні пристосування успішно працюють в області нелегального збору інформації проти невірних подружжя, багатих сусідів, більш удачливих колег, слідчих, адвокатів тощо.

Виявлення жучків потрібно не завжди. Найбільш ефективними засобами боротьби проти витоку інформації є подавители прослуховуючих пристроїв. Ці кошти так званої пасивної захисту інформації, не виявляючи жучки і приховані камери, нейтралізують їх дії, коли немає можливості перевіряти приміщення на наявність пристроїв незаконного знімання інформації.

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ВІД НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ КИЇВ

Адрес:
Украина, г. Киев, ул. Алма-Атинская 6

 

E-mail:

info@baryer.kiev.ua

 

Телефоны:

+38 (044) 221-82-51
          +38 (044) 566-85-66

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі