Барьер  ›  Послуги  ›  ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ. ЦИФРОВІ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ.

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ. ЦИФРОВІ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ.

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» пропонує розробку технічних рішень, виконання монтажних робіт і обслуговування систем відеоспостереження різних рівнів складності.

Наша компанія пропонує найрізноманітніші системи відеоспостереження, які можуть використовуватися у великих промислових цехах, на парковках і стоянках, супермаркетах, магазинах, а також у невеликих приміщеннях, де достатньо присутності однієї-двох камер.

Цифрові системи відеоспостереження Київ

В даний час відеоспостереження є невід'ємною частиною системи безпеки об'єкта, яку можна задіяти до комплексу систем охорони периметру, контролю доступу та охоронної сигналізацією. Системи цифрового відеоспостереження підвищує ефективність підрозділу фізичної охорони об'єкта. Сучасне обладнання, представлене на ринку, дозволяє реалізувати систему відеоспостереження будь-якої складності. Кількість задіяних камер залежить від побажань клієнта, а також від реальних потреб у системі охорони конкретного об'єкта. Вся інформація з камер відеоспостереження транслюється на моніторах співробітників охорони.

Для розробки технічного рішення, фахівці компанії обстежують об'єкт із замовником і начальником служби безпеки об'єкта. Це допоможе визначити можливу зону прокладки кабельних трас і зону, яка підлягає відеоконтролю. При необхідності, наші фахівці забезпечать паралельний запис звуку по певному каналу. На базі цих даних проводиться підбір обладнання та складається технічна документація.

Головним завданням фахівців ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» з розробки відеоспостереження на першому його етапі є:

  • Максимально реалізувати вимоги замовника;
  • Створити систему відеоспостереження, яка буде перспективною, забезпечити можливість змін в процесі експлуатації;
  • Розробка сучасної та довговічної системи відеоспостереження, ціна якої буде обгрунтованою.

Інженерно-технічний склад ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» має досвід роботи з широким переліком обладнання, таким як:

  • Системи Infinity
  • Системи Dallmeier
  • Системи Samsung Techwin
  • Системи Vision Hi -Tech
  • Системи Novus
  • Системи EverFocus
  • Системи GeoVision

Володіння знаннями і навичками по роботі з широким спектром обладнання, допомагає розробляти системи безпеки для будь-яких об'єктів, а також приймати на обслуговування вже змонтовані системи.

 ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

 

Відзначимо, що установка систем відеоспостереження нашими фахівцями включає не тільки постачання апаратної частини. Ми оглядаємо приміщення, пульт охорони, даємо рекомендації щодо вибору системи відеоспостереження, прораховуємо необхідний матеріал, кількість камер і моніторів. Після підписання договору на установку систем відеоспостереження ми проводимо постачання необхідного обладнання, установку камер, моніторів і проводимо настройку всієї системи.

відеоспостереження – встановлення та обслуговування

Ми пропонуємо як аналогові, так і цифрові системи відеоспостереження.
Варто звернути увагу на монтаж систем відеоспостереження. Він повинен здійснюватися виключно фахівцем даної сфери діяльності і тільки тією компанією, яка гарантує конфіденційність.
Слід проінформувати всіх про те, що в приміщенні встановлені камери. Особливо це стосується офісів. Всі співробітники зобов'язані знати про розташування камер відеоспостереження. В іншому випадку ви будете обмежувати права ваших співробітників.

Вартість установки відеоспостереження залежить від багатьох факторів. Якщо це складні системи цифрового відеоспостереження - монтаж її вимагає більш точного налаштування, яка займає багато часу. Приватні охоронні підприємства, які пропонують послуги монтажу систем відеоспостереження для великих компаній, торгових залів або супермаркетів здатні забезпечити безперебійну роботу встановленого обладнання.ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ

 

Технічне обслуговування системи відеоспостереження об'єкта має забезпечити максимальний захист від можливих збоїв в роботі і мінімізувати можливість поломки відеокамери.
Прийнято виділяти чотири варіанти безпеки:
- щомісячне,
- щоквартальне,
- піврічне
- річне.

Оперативне проведення всіх видів обслуговування може забезпечити довгий термін служби системи.
Щомісячне обслуговування відеоспостереження включає в себе проведення зовнішнього огляду системи, перевірку на міцність монтажу, кріплень і різних комутаційних роз'ємів. Крім того, сюди включено і тестування відеосервера, і перевірка його працездатності.
Щоквартальне обслуговування системи відеоспостереження має включати: заміну поламаних елементів системи або її відновлення, очищення лінз системи відеоспостереження від пилу, бруду та інших забруднень, перевірку всіх електронних систем на їх працездатність.
Піврічне обслуговування системи є одним з найбільш відповідальних різновидів профілактичної роботи. У даний вид робіт входить: проведення повного очищення поверхні відеосервера, установка і заміна системного часу. Здійснюючи своєчасне технічне обслуговування, можна не турбуватися про те , що чутливі компоненти відеореєстратора або інших елементів системи вийдуть з ладу передчасно.
Проведення щорічного обслуговування відеоспостереження передбачає проведення заміру величини живлячої напруги на джерелах ДБЖ і тестування ємності акумуляторів.
Оперативний монтаж систем відеоспостереження та комплексне технічне обслуговування систем безпеки Групою компаній «Бар'єр . Безпека бізнесу »- це гарантія їх працездатності і високої якості роботи .

Встановлення відеоспостереження Київ

Адрес:
Украина, г. Киев, ул. Алма-Атинская 6

 

E-mail:

info@baryer.kiev.ua

 

Телефоны:

+38 (044) 221-82-51
          +38 (044) 566-85-66

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі