Барьер  ›  Послуги  ›  СИСТЕМИ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

СИСТЕМИ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Охоронно-пожежна сигналізація - комплекс технічних засобів для забезпечення збереження майна і товарно-матеріальних цінностей.

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» пропонує виконання всіх етапів робіт з оснащення об'єкта системою охоронно-пожежної сигналізації, а саме:

 • Розробка технічного рішення, проектування системи охоронної сигналізації;
 • Монтаж охоронної сигналізації, ціна якого залежить від складності їнсталяції та комплектації;;
 • Пусконалагоджувальні роботи;
 • Здача об'єкту на пульт централізованого спостереження.

 

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» готова запропонувати клієнтам декілька типів охоронно-пожежної сигналізації, які засновані на різних методах сканування і контролю приміщень. У нашої компанії є необхідні ліцензії та дозволи на проведення робіт з установки охоронно-пожежної сигналізації.

Для розробки технічного рішення, фахівці ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» проведуть обстеження об'єкта з клієнтом. Буде вивчений маршрут прокладки кабельних трас, а також, ймовірних місць та рівня складності проникнення на об'єкт. На базі цих даних проводиться підбір обладнання та складається схема блокування. Розроблена система повинна забезпечувати достатній рівень захисту об'єкта. Користуючись власним досвідом, ми пропонуємо застосовувати комбіновані системи охоронно-пожежної сигналізації, призначені для виявлення та попередження про наявність декількох видів небезпеки (проникнення, напад, несанкціонований доступ, пожежа, затоплення, витік газу та інші аварійні ситуації).

Інженерно-технічний відділ Групи компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» має досвід роботи з широким переліком устаткування в нашій країні.

Прилади приймально-контрольні:

 • ППК серія «Дунай» компанії «Венбест» Україна;
 • ППК «Грифон», ТОВ «Аргус-Інформ» Україна;
 • ППК «Satel», SATEL Польща;
 • ППК «DSC», DSC (Digital Security Controls) Канада;
 • Устаткування компанії ТОВ «Альтанка», Росія.

Бездротові системи:

 • Радіосистема «Стрілець», «Аргус-Спектр», Росія;
 • Радіосистема «ABAX», «SATEL», Польща;
 • Радіосистема «Jablotron», Jablotron Ltd Чехія;
 • Радіосистема «Crow», Ізраїль;
 • Радіосистема «Elmes», Польща.

МОНТАЖ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ: ЦІНА

Система охоронної сигналізації впроваджується поетапно. Після вивчення приміщення, в якому буде монтуватися система сигналізації, складається план проведення технічних робіт. Потім розробляють проект, розраховують його вартість, закуповують необхідні матеріали, встановлюють і запускають систему.

УСТАНОВКА ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ КИЇВ І УКРАЇНА

Установка охоронної сигналізації нашими фахівцями проводиться оперативно і точно. Для того, щоб ваша система охорони працювала без збоїв і поломок, необхідно регулярно проводити її технічне обслуговування.

Установка охоронно-пожежної сигналізації забезпечить захист від злому або несанкціонованого проникнення на об'єкт.

Існують спеціальні нормативні документи, в яких наводиться повний перелік будівель та приміщень, для яких за законом необхідна установка охоронно-пожежної сигналізації. До цього переліку входять практично всі виробничі приміщення, склади, цехи і т.д.

Співробітники охоронного підприємства ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» в найкоротші терміни виконають проектування та монтаж системи охоронної сигналізації будь-якої категорії складності, а також нададуть якісне гарантійне та сервісне обслуговування.
Хоча б раз у своєму житті ми робимо вигідні придбання, здійснюємо дорогі покупки, вкладаємо гроші в об'єкти нерухомості. І часом мова йде про дійсно чималі гроші. До питань безпеки не можна ставитися безтурботно, живучи в такому динамічному ритмі, як ми з Вами. Адже навіть найважчі двері і найнадійніші замки іноді не здатні захистити нас від всіх неприємностей.

Для збереження Вашого майна, заради вашого спокою і благополуччя, охоронна фірма ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» пропонує вам широкий спектр високоякісних послуг охоронно-пожежної сигналізації: установку, підключення і технічне обслуговування систем пожежогасіння та технічних пристрої охорони об'єктів, від провідних європейських виробників, будь-якої категорії складності. Також, наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань і складуть проектно-кошторисну документацію.

До основних призначень системи охоронно-пожежної сигналізації належить:

 • Захист від несанкціонованого проникнення на об'єкт;
 • Своєчасне оповіщення пультової охорони (у разі спалаху або виникненні пожежонебезпечної ситуації).

Технічна система охоронно-пожежної сигналізації від ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» представляє собою комплексну взаємодію технічних пристроїв, що виконують певні функції, до яких відноситься:

 • Датчик (чутливий елемент);
 • Контрольна панель (приймаюча і розпізнає спеціальні сигнали, що подаються датчиком);
 • Оповіщувач тривоги (звуковий або світловий);
 • Джерело безперебійного живлення (забезпечує безперервну роботу системи).

Наші фахівці врахують всі Ваші побажання і допоможуть укомплектувати і запустити ультрасучасну систему охоронно-пожежної сигналізації, яка ідеально буде підходити під особливості Вашого об'єкта.

ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» стоїть на сторожі Вашої безпеки!

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі