Барьер  ›  Послуги  ›  GPS - моніторинг транспорту

GPS - моніторинг транспорту

І приватний водій, і власник автопідприємства не відмовиться від інформації про те, де знаходиться його автомобіль, і що з ним відбувається. Встановивши в машину спеціальне обладнання, Ви завжди будете отримувати тільки достовірну інформацію про місце розташування Вашого автомобіля, дистанційно контролюючи за його пересуванням. Це і є GPS моніторинг транспорту - прогресивна і сучасна технологія, яка з кожним роком стає більш доступною і надійною.

Системи GPS - моніторингу складаються з трьох ланок: терміналів (що встановлюються на автомобілі), сервера і клієнтських робочих місць. Термінали представляють собою спеціалізовані GPS-трекери, що містять модуль власне GPS і модуль стільникового зв'язку.

Функції сервера може виконувати звичайний ПК з встановленим серверним ПЗ, але може бути і розподілена кластерна система зі спеціалізованим ПЗ для складних бізнес-орієнтованих систем моніторингу. У відмінності від робочих місць, сервер повинен бути постійно включений, так як на ньому накопичуються дані про маршрути. Клієнтське ПЗ в рідкісних випадках може бути об'єднано в одну програму з серверної частиною, але, як правило, допускається одночасне підключення декількох робочих місць до одного сервера.

Завдяки активному використанню GPS-моніторингу, можна оптимізувати роботу свого автопарку і скоротити витрати на його утримання до 15%. Установка приладу на борту автомобіля дозволяє бачити його місце розташування, дистанційно керувати двигуном і збирати дані про загальний стан авто. Так само можливе підключення до GPS-трекеру кнопки тривожної сигналізації.

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» готова запропонувати сучасне обладнання GPS- моніторингу, щоб наші клієнти завжди мали достовірну інформацію про свій автомобіль.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі