Барьер  ›  Послуги  ›  Охорона фізичних осіб

Охорона фізичних осіб

Охорона фізичних осіб - комплекс заходів, спрямованих на забезпечення особистої безпеки конкретної фізичної особи шляхом запобігання та недопущення безпосередніх загроз її життю та здоров'ю.

Підрозділ охорони фізичних осіб ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» сформовано із співробітників, які пройшли спеціальну підготовку та успішно здали іспити з основних дисциплін у власному навчальному центрі «Бар'єр. Спешл груп».
У нашому навчальному центрі готують до професійної службі охоронців та  тілоохоронців.
Для забезпечення безпеки наших Клієнтів, ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» готова надати послуги тілоохоронця, підібравши охорону індивідуально під кожного. Ми завжди відштовхуємося від побажань і запитів клієнта, щоб замовник відчував себе максимально комфортно. Кількісний склад групи визначається, в залежності від рівня загрози замовника. Співробітники екіпіровані засобами захисту, забезпечені засобами зв'язку, зброєю травматичної дії. В окремих випадках можливе використання вогнепальної зброї.

Особиста охорона Київ

Скористатися послугами охоронця (особиста охорона), що пройшов спеціальну підготовку ви можете як на тимчасовій основі - в поїздках, відрядженнях, на відпочинку, так і уклавши договір на постійну особисту охорону. При здійсненні охорони можливі різні форми роботи залежно від специфіки діяльності особи, що охороняється.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі