Барьер  ›  Послуги  ›  Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація

Система пожежної сигналізації - комплекс технічних засобів встановлених на об'єкті, що охороняється, які призначені для виявлення пожежі на ранній його стадії і передачі тривожного сигналу на пульт охорони.

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» пропонує повний обсяг послуг з оснащення об'єкта пожежною сигналізацією на підставі ліцензії № 518690 від 3 березня 2010 року видано Державним департаментом пожежної безпеки МНС України.

Приватне охоронне підприємство ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» пропонує наступні види послуг, пов'язані з пожежною безпекою:

 • Проектування систем забезпечення пожежної безпеки будівель і споруд;
 • Узгодження спеціальних технічних умов для об'єкта, на який відсутні протипожежні норми проектування;
 • Супровід проектної документації що стосується питань забезпечення пожежної безпеки;
 • Спостереження за пожежною автоматикою об'єктів.

Перед встановленням обладнання пожежною сигналізацією замовник повинен надати технічну документацію по об'єкту (будівельні креслення, план об'єкта із зазначенням площі та назвою приміщень), вказати призначення об'єкта.

Фахівці компанії виїжджають на об'єкт для його обстеження та внесення необхідних коригувань. На основі отриманої інформації та керуючись відповідними нормативними документами, ми розробляємо систему пожежної сигналізації, погоджуємо деталі з клієнтом, проводимо монтаж і запускаємо систему пожежної сигналізації на об'єкті.

Устаткування системи пожежної сигналізації, яку буде змонтовано на об'єкті, повинна мати відповідні сертифікати.

Інженерно-технічний склад ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» має досвід роботи з обладнанням наступних виробників:

 • ППК «Тирас», ТОВ «Тирас» Україна;
 • Пожежні сповіщувачі, ПП «АРТОН» Україна;
 • ППК «Алай», ЗАТ «Алай» Україна;
 • ППК «Пегас», ТОВ «Аргус- Інформ» Україна.

Володіння знаннями і навичками роботи з поширеним переліком обладнання дозволяє розробляти системи пожежної безпеки для будь-яких об'єктів, а також приймати на обслуговування вже змонтовані системи.

 

СИСТЕМА І ПРОЕКТУВАННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Пожежна сигналізація, її проектування, монтаж і технічне обслуговування вимагають високої кваліфікації і професіоналізму співробітників, глибоких пізнань в протипожежній області, знань матеріалів та обладнання не тільки на предмет їх якості, а й відповідності вимогам Українського законодавства.

Встановлена ​​нашими фахівцями система протипожежної сигналізації дозволяє оперативно виявляти фактори пожежі (значне підвищення температури, появи диму в приміщеннях, що захищаються, інфрачервоного випромінювання) і визначати точне місце вогнища загоряння. Наші фахівці підготують проект системи пожежної сигналізації згідно з ГОСТами, а система безпеки буде відповідати всім правилам пожежної безпеки. Наші фахівці також зроблять установку систем пожежогасіння для більш ефективної та надійної роботи системи пожежної безпеки.

Зазвичай проект реалізується в три етапи: прокладка кабелю, підключення та налаштування обладнання. Також, проектування повинно передбачати можливу установку додаткових приладів. Тому проект пожежної сигналізації складається для кожного об'єкта строго індивідуально.

 

МОНТАЖ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Монтаж пожежної сигналізації - ключовий етап впровадження системи безпеки на об'єкті. Через неякісну установку, устаткування можуть працювати нестабільно навіть при бездоганному проектуванні. Установка пожежної сигналізації нашими співробітниками виконується в суворій відповідності з техзавданнями і діючими державними нормативами. ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» використовує виключно професійне обладнання, сучасні прийоми і технології при установці пожежної сигналізації. Всі роботи здійснюються в стислі терміни без необхідності зупиняти виробництво або поточні роботи.

Установка пожежної сигналізації включає прокладку кабельних ліній, встановлення та налаштування обладнання, пуско-налагоджувальні роботи. Установка здійснюється в різних приміщеннях, крім кімнат з підвищеною вологістю (душові, ванні, туалети та ін.) Ми пропонуємо монтаж сигналізації трьох видів: порогової, адресно-порогової і монтаж автоматичної пожежної сигналізації. Щоб система працювала максимально результативно, ми рекомендуємо монтаж автоматичної пожежної сигналізації. Її переваги - мінімальний відсоток помилкових спрацьовувань, можливість мовного оповіщення, впровадження системи пожежогасіння та димопоглинання. Крім того, для ряду приміщень монтаж автоматичної системи є обов'язковою вимогою контролюючих органів.

Щоб підвищити ефективність системи безпеки та охорони об'єкта, ми запропонуємо монтаж інтегрованої системи, що дозволяє найбільш оперативно реагувати на позаштатну ситуацію. Виконуючи монтаж сигналізації, наші фахівці врахують особливості будівлі, специфіку діяльності компанії, побажання та фінансові можливості замовника. На установку пожежної сигналізації та інших систем безпеки ми маємо необхідні дозволи і ліцензію МНС.

 

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПОЖЕЖНОЮ АВТОМАТИКОЮ

Для спостереження за системами пожежної сигналізації та автоматики ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу»  використовує централізований пульт пожежного спостереження на ППК "Пегас". Цей пульт працює по каналу GSM у протоколах «Грифон» (при комплектуванні ППК двома Sim-картами різних операторів мобільного зв'язку, забезпечуючи два канали передачі сповіщень), що дозволяє розвантажити основний канал, зменшити час прийому тривожних сигналів.

Переваги подібної системи очевидні: простота виконання і не висока вартість; відсутність необхідності установки додаткового обладнання на АТС; широкі зони охоплення (вся територія, де є покриття оператора мобільного зв'язку).

Служба пожежного спостереження оснащена всіма засобами для прийому тривожних повідомлень, їх обробці та прийняттю відповідних заходів. При виникненні тривожної сигналізації, служба пультової охорони зобов'язана:

 • Негайно продублювати сигнал тривоги в службу порятунку;
 • Сповістити власника об'єкта про отримане повідомлення;
 • Направити за вказаною адресою оперативну групу (визначити причину тривоги);
 • Вжити заходів по виклику чергового електромонтера охоронно -пожежної сигналізації для усунення несправностей у роботі пожежної автоматики об'єктів.

ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» стоїть на сторожі Вашої безпеки!

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі