Барьер  ›  Послуги  ›  Контроль доступу

Контроль доступу

ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» пропонує установку і обслуговування систем контролю доступу.

Контроль доступу (access control) є елементом системи безпеки. Системи контролю доступу (СКУД) призначені для обмеження доступу на об'єкт, обмеження переміщення по території і обліку робочого часу. Система контролю доступу інтегрована з системою відеоспостереження та сигналізації, що є більш ефективним елементом загальної системи безпеки на підприємстві.

Контроль доступу Київ

 

ПРИНЦИП РОБОТИ СИСТЕМИ

Всім співробітникам видається персональний ідентифікатор (магнітна картка, безконтактна проксіміті карта, Touch Memory).

За допомогою цього ідентифікатора кожен співробітник потрапляє на територію і переміщається по ній, таким чином в системі контроль доступу для персоналу задаються права доступу.

Наприклад, конкретному ідентифікатору (співробітнику) дозволяється відкривати тільки певні двері (проходити через турнікети), решту він відкрити не зможе, а на ті двері, які він може відкривати задається часовий (тимчасовий) інтервал ( 9.00-17.00), протягом якого доступ дозволений.

За допомогою системи контролю доступу можна контролювати доступ транспорту на територію об'єкта, в цьому випадку при пред'явленні ідентифікатора спрацьовують автоматичні шлагбауми, ворота. При використанні бази даних, в момент пред'явлення співробітником ідентифікатора, на екрані монітора відображається вся інформація по співробітнику: його права доступу; статистика переміщень. На основі інформації про його права система контролю доступу приймає рішення про дозвіл проходу/проїзду.

Можливості системи контролю доступу:

  • Контроль управління доступом;
  • Розподіл прав доступу співробітників в певні приміщення (відмова в доступі небажаним особам);
  • Статистики проходів;
  • Інформація про осіб, які пройшли через певну точку доступу;
  • Облік робочого часу;
  • Фіксація часу приходу і відходу з місця роботи (в системі контролю доступу підраховується час перебування співробітника на робочому місці).
  • Статистика по співробітнику (час входу/виходу. Спроби проходу в заборонені приміщення, кімнати. Спроби проходу в заборонений для доступу час. Переміщення по території з вказівкою часу і місця проходів );
  • Місцезнаходження співробітника (за останній точці проходу визначається місцезнаходження співробітника у будь-який момент часу);
  • Доступ тільки з особистих ідентифікаторах (при проході на екрані монітора відображається вся інформація по співробітнику і його фотографія, таким чином виключається можливість проходу по чужому ідентифікатору).


Фахівці охоронного підприємства ГК «Барьер. Безпека бізнесу» проведуть монтаж систем контролю доступу в стислі терміни згідно особливостям об'єкта і побажанням замовника.

БАР'ЄР — ЭФЕКТИВНИЙ КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ КИЇВ

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі