Барьер  ›  Послуги  ›  Кнопка тривожної сигналізації

Кнопка тривожної сигналізації

Тривожна кнопка, або кнопка тривожної сигналізації (КТС) - незмінний атрибут сучасної системи охорони об'єкта. Вона дозволяє одним натисканням викликати наряд охорони в лічені хвилини.

Тривожна кнопка незамінна для включення охоронної сигналізації при нападі зловмисників на об'єкт (найчастіше в такій сигналізації потребують установи та організації, чия діяльність пов'язана з обігом грошових коштів).

У зв'язку з бурхливим розвитком мікроелектроніки і засобів зв'язку сфера застосування тривожних кнопок для охорони значно розширилася. Використання тривожних радіокнопок (з використанням ретрансляторів  або gsm-сигналізації дозволяє охороняти не лише стаціонарні, але й рухомі об'єкти: охорона людей, переміщення вантажів, автотранспорт і т.д.

ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» готова запропонувати Вам, в самі найкоротші терміни, встановити кнопку тривожної сигналізації, для більш надійної охорони Вашого об'єкту.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі