Барьер  ›  Послуги  ›  Пультова охорона об'єктів

Пультова охорона об'єктів

Пультова охорона об'єктів - комплекс заходів, спрямованих на захист об'єктів від проникнення, нападу, пожежі і виробничих аварій за допомогою технічних засобів охорони, з виїздом на місце події групи швидкого реагування.

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» надає весь перелік послуг пультової охорони: пожежна сигналізація, охоронно - пожежна сигналізація, кнопка тривожної сигналізації на об'єктах будь-якої категорії складності (приватні будинки, квартири, офіси, складські приміщення, підприємства тощо).
Наша охоронна фірма має власну незалежну технічну базу, що гарантує миттєве проходження сигналу від об'єкту, що охороняється до пульта централізованого спостереження.
Відмітна особливість нашої технічної бази полягає в тому, що передача інформації від об'єкта може проводитися по телефонній лінії, радіоканалу або одночасно по двох каналах, що свідчить про високу надійність пультової охорони наших клієнтів.

Пультова охорона об'єктів - це гарантія максимальної безпеки, яка здійснюється в будь-який час доби, за будь-яких обставин. Після отримання тривожного сигналу, на об'єкт виїжджає група швидкого реагування та вживає всі заходи по усуненню причини тривоги.

Пультова охорона квартир

Квартирна крадіжка є одним з найбільш поширених злочинів . Нерідко від зловмисників не рятують ні броньовані двері , ні надсекретні високотехнологічні замки , ні пильні сусіди.

Як же вберегти своє житло від непроханих гостей , бажаючих поживитися за чужий рахунок ?

Як зберегти від квартирних злодіїв роками нажите майно?

Як зберегти спокій і радість ?

Недоторканність Вашого життя та спокій Вашої родини ефективно забезпечить пультова охорона квартири в Києві та інших містах України . Охорона квартири в нашому розумінні - якісні послуги пультової охорони квартир. У нашій роботі постійно присутні : оперативність , мобільність , надійність. ГК « Бар'єр . Безпека бізнесу »має власну незалежну технічну базу , що гарантує миттєве проходження сигналу від об'єкту, що охороняється до пульта централізованого спостереження .

Вартість охорони квартири - від 500 грн / міс

Ефективна охорона квартир в Києві - ГК Бар'єр !

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі