Барьер  ›  Послуги  ›  Пультова охорона об'єктів

Пультова охорона об'єктів

Пультова охорона об'єктів - комплекс заходів, спрямованих на захист об'єктів від проникнення, нападу, пожежі і виробничих аварій за допомогою технічних засобів охорони, з виїздом на місце події групи швидкого реагування.

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» надає весь перелік послуг пультової охорони: пожежна сигналізація, охоронно - пожежна сигналізація, кнопка тривожної сигналізації на об'єктах будь-якої категорії складності (приватні будинки, квартири, офіси, складські приміщення, підприємства тощо).
Наша охоронна фірма має власну незалежну технічну базу, що гарантує миттєве проходження сигналу від об'єкту, що охороняється до пульта централізованого спостереження.
Відмітна особливість нашої технічної бази полягає в тому, що передача інформації від об'єкта може проводитися по телефонній лінії, радіоканалу або одночасно по двох каналах, що свідчить про високу надійність пультової охорони наших клієнтів.

Пультова охорона об'єктів - це гарантія максимальної безпеки, яка здійснюється в будь-який час доби, за будь-яких обставин. Після отримання тривожного сигналу, на об'єкт виїжджає група швидкого реагування та вживає всі заходи по усуненню причини тривоги.

Пультова охорона квартир

Квартирна крадіжка є одним з найбільш поширених злочинів . Нерідко від зловмисників не рятують ні броньовані двері , ні надсекретні високотехнологічні замки , ні пильні сусіди.

Як же вберегти своє житло від непроханих гостей , бажаючих поживитися за чужий рахунок ?

Як зберегти від квартирних злодіїв роками нажите майно?

Як зберегти спокій і радість ?

Недоторканність Вашого життя та спокій Вашої родини ефективно забезпечить пультова охорона квартири в Києві та інших містах України . Охорона квартири в нашому розумінні - якісні послуги пультової охорони квартир. У нашій роботі постійно присутні : оперативність , мобільність , надійність. ГК « Бар'єр . Безпека бізнесу »має власну незалежну технічну базу , що гарантує миттєве проходження сигналу від об'єкту, що охороняється до пульта централізованого спостереження .

Вартість охорони квартири - від 500 грн / міс

Ефективна охорона квартир в Києві - ГК Бар'єр !

Новини

Оплата он-лайн

16 серпня 2016 р.

Додано можливість проводити оплату наших послуг прямо зі сторінки | Далі

Затримання

10 серпня 2016 р.

10 серпня о 3 годині ночі на пульт централізованого спостереження ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу", було отримано сигнал тривоги. | Далі

З днем ВДВ!

2 серпня 2016 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає військовослужбовців та ветеранів Високомобільних Десантних Військ України з професійним святом! Ми бажаємо нашим захисникам міцного здоров`я та успіхів. З найкращими побажаннями, співробітники компанії. | Далі