Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  В Іванкові пройшов Кубок Асоціації "Альфа" по елітним боям IFEF серед клубів

В Іванкові пройшов Кубок Асоціації "Альфа" по елітним боям IFEF серед клубів

12 квітня в Іванкові, в районному Будинку культури відбулося справжнє свято прихильників бойових мистецтв – свято мужності та сили духу!

Тут була проведена відкрита першість ШСЄ «Берсерк» по елітним боям IFEF серед юнаків та кадетів в розділах СК-1, СК-2  та  розіграно, під патронатом Асоціації «Альфа» у місті Києві,  Кубок Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору "Альфа" в м.Києві по елітним боям IFEF серед клубів у розділах СК-1, СК-2.

В змаганнях прийняли участь  150  юних спортсменів, майбутніх захисників Вітчизни, з 8-ми спортивних Клубів: Іванкова, Білої Церкви, Обухова, Броварів, Бучі та Бородянки.

На ринзі по спортивному було жарко! Поєдинки між єдиноборцями, від наймолодших - 6-ти років і до старших – 15-ти років стали прикладом наполегливості, волі та мужності! В цій боротьбі не було переможених!

Все-ж, правила змагань вимагали визначення кращих спортсменів та Клубу – переможця Кубку Асоціації "Альфа" по елітним боям. Володарями  почесного трофею – Кубку Асоціації «Альфа» стали вихованці школи спортивних єдиноборств «Берсерк», виборовши найбільшу кількість медалей – 7 золотих та 15 срібних нагород!   В церемонії нагородження переможців та призерів прийняли участь ветерани спецпідрозділу «Альфа»: заступник Голови Відділення Асоціації "Альфа" в м.Києві, член Ради Асоціації "Альфа" - генерал-майор Сірик Констянтин Миколайович – майстер спорту СРСР по самбо, майстер спорту по офіцерському багатобор’ю, майстер рукопашного бою та член Ради Асоціації "Альфа" - полковник Радкевич Сергій Володимирович – майстер спорту міжнародного класу по боксу, чемпіон СРСР по боксу, 3-х разовий чемпіон України по боксу. Вони привітали усіх учасників змагань, а також, нагородили переможців та призерів кубками, медалями та пам'ятними призами.

Почесним гостям вручили пам’ятні кубки «За сприяння розвитку IFEF в Києві та Київській області».

Керівництво ШСЄ «Берсерк»  також дякує за сприяння в організації змагань начальника відділу культури і туризму Іванківської райдержадміністрації Бірюк Надії Констянтинівні і бажає подальших успіхів у роботі!

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі