Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  «Теплий караван» у рамках благодійної акції «З теплом у серці»

«Теплий караван» у рамках благодійної акції «З теплом у серці»

Дружина Президента України 5 лютого у рамках благодійної акції «З теплом у серці» відправила третій «Теплий караван» для мешканців територій Сходу, що постраждали від дій терористів, а також для військовослужбовців у зоні АТО.
"Теплий караван" з майже 20 тонами вантажу відправився у супроводі членів Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору "Альфа" від Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал». Головне завдання членів Асоціації «Альфа» в цій поїздці - забезпечити надійну та оперативну поставку даного вантажу до місць призначення.

Третій «Теплий караван» складається з одягу, білизни та посуду для постраждалих мирних мешканців у Маріуполі; постільної білизни, засобів гігієни, зимового взуття, іграшок та дитячого харчування для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей Добропільської міської ради (Донецька область); теплого одягу, взуття, спальних мішків та буржуйок для військових, які знаходяться на передових блок-постах по маршруту руху каравану.

Марина Порошенко також взяла участь у відкритті міжмузейного арт-проекту «Вікна» у «Мистецькому Арсеналі».

На урочистій церемонії, Голова Відділення Асоціації «Альфа» в м.Києві - Новак Анатолій Миколайович від імені членів Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа», бійців оперативно-бойового складу Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України та родини майора Лужевського Руслана Михайловича вручив Марині Анатоліївні «подяку» за увагу та небайдужість присвоєння звання Герой України співробітнику Центру спеціальних операцій «А» СБ України – майору ЛУЖЕВСЬКОМУ Руслану Михайловичу, який загинув під час виконання службових обов’язків - Указ №839/2014 «Про присвоєння Р.Лужевському звання Герой України».

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі