Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Тактичний центр для страйкболу "Airsoft Tactical Center"

Тактичний центр для страйкболу "Airsoft Tactical Center"

З 1 лютого 2014 розпочав свою роботу тактичний центр для гри в страйкбол (airsoft) –

Airsoft Tactical Center (ATC).

 

Airsoft Tactical Center (ATC) - це перший спеціально облаштований критий майданчик в Києві, на базі якого будуть проводитись тренування, ігри та змагання зі страйкболу.

Тренувальний центр (Airsoft Tactical Center) буде фунцкіонувати 12 місяців на рік, що дає чудову можливість всім любителям даної спортивної  гри покращувати свої навички та просто активно проводити своє дозвілля цілий рік.

Свою діяльність Airsoft Tactical Center проводитиме за підтримки Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» у м.Києві.

Основна мета створення тренувального центру (Airsoft Tactical Center) - залучення молоді до

здорового і активного проведення часу, вивченню історії, а також новим і цікавим знайомствам, тому як страйкбол був, є і буде, перш за все, ГРОЮ ДРУЗІВ.

Майданчик  розташований практично в центрі Києва, в 7 хвилинах пішки від ст. метро Тараса Шевченка, на базі Центру Активного Відпочинку «Гіперіон».

 

Що таке страйкбол (Airsoft)?

Страйкбол (Airsoft) – це  некомерційна, командна військово-спортивна гра (хобі). В основному в іграх беруть участь дві або більше команд. У різних країнах і на різних іграх застосовуються різні правила. В Україні існує Федерація Страйкболу України - ФСУ.

Суть гри полягає в командному виконанні поставлених сценарієм завдань з дотриманням правил гри. До участі допускаються повнолітні громадяни. В якості ігрового спорядження гравці використовують так звану «м'яку пневматику», що приводиться в дію електродвигуном (т.зв. «привід»), газовою сумішшю (грін \ ред \ блек газ), вуглекислотою або мускульною силою самого гравця. У комплект спорядження гравця також обов'язково входить захисна амуніція, в тому числі захисні окуляри. Гравець без захисних окулярів, що витримують в упор потрапляння пластикового кульки, до участі в грі не допускається.

Гра ведеться на чесність, тому ніякі суперечки між гравцями під час гри не допускаються. Гравці, які з'ясовують стосунки між собою під час гри, вибувають з неї до самого кінця. Чесність граючих є наріжним каменем страйкболу, оскільки відповідальність за дотримання правил (на відміну від пейнтболу) лежить на гравцях. Це означає, що уражений за правилами гравець, повинен самостійно визнати факт поразки, негайно надіти добре помітну пов'язку оранжевого або білого кольору і слідувати в табір, або інше домовлений сценарієм місце.

Тривалість однієї гри становить від декількох годин до декількох діб (залежно від території, ігрового сценарію і кількості гравців). На іграх можуть встановлюватися різні більш жорсткі умови участі, наприклад, відповідність спорядження (моделювання) певному бойовому аналогу.

Все, що відбувається, так звана легенда гри, яка описує: хто ви, за що граєте, які цілі, умови і т.д., визначається сценарієм конкретної гри. А сценарії можуть бути найрізноманітнішими: "полювання" на групу супротивника, захоплення укріпрайону, знищення диверсійного загону або глибокий рейд в тил супротивника і т.д.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі