Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  "Спеціальна Програма по наданню матеріальної допомоги дітям загиблих бійців всіх силових структур під час АТО"

"Спеціальна Програма по наданню матеріальної допомоги дітям загиблих бійців всіх силових структур під час АТО"

До уваги батьків та бажаючих допомогти!

У зв’язку з подіями, які відбуваються в Україні з початку року, та зважаючи на те, що на сьогоднішній день українська армія понесла великі втрати, Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в м.Києві започатковує спеціальну Програму надання щомісячної матеріальної допомоги дітям загиблих бійців усіх силових структур, які приймали участь в АТО.

Окрім матеріальної допомоги, Відділення має намір сприяти всебічному розвитку дітей, залучаючи їх до різноманітних заходів, які проводяться Міжнародною Асоціацією «Альфа». Головними завданнями таких заходів є: патріотичне, фізичне  та моральне виховання молодого покоління.

На сьогоднішній день, в Програмі  приймають участь близько 20 сімей, які, на жаль, втратили своїх опікунів. Серед загиблих є бійці: Національної гвардії України, Внутрішніх військ України, Державної автоінспекції України та розформованого спецпідрозділу «Беркут».

Також, до нашого проекту  вже приєднались фізичні та юридичні особи, які роблять свій внесок у покращення морального та матеріального стану дітей.

Приєднуйтесь до нашої Програми.

Ми сильні, коли ми разом!

Контактна інформація: 
тел.. (067) 404-50-05; (044) 228-10-81

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі