Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Призери Турніру з волейболу передали головні призи змагань в Бердичівський інтернат

Призери Турніру з волейболу передали головні призи змагань в Бердичівський інтернат

1 березня 2014 року в мережі фітнес-клубів "Sport Life" пройшов третій щорічний турнір з міні-футболу на Кубок Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору "Альфа".


Переможцями та призерами Турніру стали: І місце - ГУ Міндоходів в м.Києві, ІІ місце - Міністерство доходів і зборів України, ІІІ місце - Національна Академія Внутрішніх Справ.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами, а також, отримали головні призи змагань - набори спортивного інвентарю, які вони передадуть вихованцям Комаровської загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та Костопільського обласного ліцею-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту.

Команда Міністерства доходів і зборів України, яка зайняла 2 місце, спільно з Асоціацією передала призи Бердичівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вихованці Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Команда Міністерства доходів і зборів України

Новини

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі

Подяка

18 червня 2017 р.

Подяка працівникам ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» від виконавчого комітету Процівської сільської ради. | Далі

Вітаємо з Великоднем!

Світлого Великодня!

14 квітня 2017 р.

ГК "Бар'єр. Безпека Бізнесі" вітає вас з Великодними святами! Смачної паски, та щасливих свят! | Далі