Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Президент Асоціації «Альфа» привітав школярів зі святом першого дзвоника!

Президент Асоціації «Альфа» привітав школярів зі святом першого дзвоника!

1 вересня в ліцеї №38 імені В.М. Молчанова міста Києва відбулося урочисте святкування Дня знань.

Свято проходило в національній українській тематиці. Вся школа була прикрашена в жовто-блакитні кольори, а більшість школярів прийшли у вишиванках, що надало святу справжнього духу патріотичності.

На урочистій лінійці було присутнє керівництво та весь педагогічний склад ліцею, а також, почесний гість свята - Президент Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» Скорохватов Сергій Іванович. Він привітав дітей зі святом першого дзвоника, та побажав їм нових звершень, бадьорості, терпіння, гарного настрою та міцного здоров’я у новому навчальному році.

Після урочистої церемонії, учні 10 та 11 класів були запрошені до актової зали, де для них був проведений 1-ий урок під назвою «Україна – єдина країна». Головною темою уроку була військово-політична ситуація в Україні.

Президент Асоціації «Альфа» - Сергій Іванович Скорохватов виступив з дуже корисною інформацією для старшокласників. Він розповів про події, які відбуваються на сході країни, про хід антитерористичної операції та діяльність Центра спеціальних операцій «Альфа» Служби безпеки України. Учні з великим задоволенням вислухали Сергія Івановича та отримали можливість задати йому свої запитання. В ході обговорення цих питань виявилося, що більшість учнів добре володіють інформацією про події, які відбуваються в країні, та про діяльність ЦСО «А» СБ України.

Тож, обговорення таких важливих питань виявилось дуже актуальним та корисним для старшокласників. 

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі