Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Переможці турніру з міні-футболу передали головний приз змагань в Комарівську ЗОШ-інтернат.

Переможці турніру з міні-футболу передали головний приз змагань в Комарівську ЗОШ-інтернат.

1 березня 2014 року в мережі фітнес-клубів "Sport Life" пройшов третій щорічний турнір з міні-футболу на Кубок Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору "Альфа".

Переможцями та призерами Турніру стали: І місце - ГУ Міндоходів у м.Києві, ІІ місце - Міністерство доходів і зборів України, ІІІ місце - Національна Академія Внутрішніх Справ.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами, а також, отримали головні призи змагань - набори спортивного інвентарю, які вони передали вихованцям Комаровської загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та Костопільського обласного ліцею-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту.

Команда ГУ Міндоходів у м.Києві, яка зайняла І місце, спільно з Асоціацією "Альфа" передала головний приз турніру - гімнастичний козел, вихованцям Комаровської загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вихованці Комарівської загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Переможець турніру - ГУ Міндоходів у м.Києві

Новини

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі

Подяка

18 червня 2017 р.

Подяка працівникам ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» від виконавчого комітету Процівської сільської ради. | Далі

Вітаємо з Великоднем!

Світлого Великодня!

14 квітня 2017 р.

ГК "Бар'єр. Безпека Бізнесі" вітає вас з Великодними святами! Смачної паски, та щасливих свят! | Далі