Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Перший командний турнір «KICK & WIN»

Перший командний турнір «KICK & WIN»

28 лютого в приміщенні Виставкового Центру «АККО Інтернешнл» відбувся турнір з кікбоксингу, в якому брали участь чотири команди бійців з різних міст України:«Запоржоская Січ» - м.Запоріжжя,«LEGAT» - м.Київ, «Нокаут» - м.Вінниця і«Хануман» - м.Стрий (Львівська область).

Організатором змагань виступила організація«ПЛЕЧЕ», за підтримки Виставкового Центру«АККО Інтернешнл» та телеканалу«Перший Національний».

Двоє бійців з команди «Запорізька Січ» - Олійник Олександр та Іван Брехов, представлялиФедерацію бойових контактних видів єдиноборств України, яка є партнером Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» у м.Києві.

 


За результатами змагань двоє спортсменів з команди «Запорізька Січ» здобули вольову перемогу в цьому турнірі:

  1. Олександр Олійник «ПАЛАЧ» - вагова категорія - до 81 кг.;
  2. Іван Брехов «МОДНИК» - вагова категорія - до 91 кг.  

Вітаємо бійців з перемогою!

 


Команда "Запорізька Січ"

Запоріжжя - це колиска наших предків, українських бойових традицій, магії козацького духу та міцних і сильних чоловіків.

Такі традиції складалися протягом багатьох століть, і на сучасному етапі є особливістю нашого рідного краю. Козацький характер, міць і завзятість завжди відрізняла справжніх запорізьких юнаків. Для них головне бути справжніми переможцями, тому що в їх жилах тече козацька кров.

Команда «Запорізька Січ» об'єднує спортсменів з різних спортивних клубів, але справжньою дружною командою стали відразу, тому що вони є нащадками мужніх, сміливих і сильних представників козацького роду.

Жага перемог є характерною рисою спортсменів цієї команди. На шляху до перемог вони долають багато труднощів: надмірні фізичні і психологічні навантаження.

Спортсмени команди «Запорізька Січ» вміють успішно долати різні перешкоди завдяки своїм бійцівським якостям, особливому спортивному вдачі, впевненості, наполегливості і майстерності та професіоналізму їхніх наставників.

Бійці команди «Запорізька Січ» є прикладом для сучасної молоді, взірцем мужності, сміливості, сили та бадьорості духу.

 

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі