Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  ПАТ «ПРОМІНВЕСТ БАНК» та ПАТ «МАРФІН БАНК» долучились до нової Програми Відділення - "СТАРІ КОМП'ЮТЕРИ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ"

ПАТ «ПРОМІНВЕСТ БАНК» та ПАТ «МАРФІН БАНК» долучились до нової Програми Відділення - "СТАРІ КОМП'ЮТЕРИ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ"

На початку нового 2014-15 навчального року учні загальноосвітніх шкіл села Малий Мидськ та Великий Мидськ отримали дуже корисні подарунки для навчання.

До нової Програми Відділення Асоціації «Альфа» в м.Києві - "СТАРІ КОМП'ЮТЕРИ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ" долучились ПАТ «ПРОМІНВЕСТ БАНК» та ПАТ «МАРФІН БАНК». Спільно з Відділенням Асоціації «Альфа» в м.Києві, вони передали учням села Малий Мидськ та Великий Мидськ комп’ютерну техніку: ПК, монітори та принтери, які слугуватимуть для учнів гарним помічником у навчанні.

В свою чергу, Відділення Асоціація «Альфа» в м.Києві закупило для цих шкіл проектори для показу презентацій та перегляду відео.

Сподіваємось, такого роду допомога істотно вплине на розвиток освіти загальноосвітніх закладів Костопільського району.

Відділення Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в м.Києві висловлює щиру подяку керівництву ПАТ «ПРОМІНВЕСТ БАНК» та ПАТ «МАРФІН БАНК» за вагомий внесок в покращення умов навчання загальноосвітніх закладів України.

Новини

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі

Подяка

18 червня 2017 р.

Подяка працівникам ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» від виконавчого комітету Процівської сільської ради. | Далі

Вітаємо з Великоднем!

Світлого Великодня!

14 квітня 2017 р.

ГК "Бар'єр. Безпека Бізнесі" вітає вас з Великодними святами! Смачної паски, та щасливих свят! | Далі