Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Відкрито новий споритвний зал з греко-римської боротьби

Відкрито новий споритвний зал з греко-римської боротьби

12 лютого 2015 року в рамках програми шефської допомоги Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в м.Києві, у селі Яполоть Костопільського району Рівненської області відкрився новий спортивний зал для занять з греко-римської боротьби (філія ДЮСШ «Олімпієць» міста Костопіль).

Спортивний зал був створений за підтримки Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в м.Києві. Керівник проекту - член Ради Асоціації "Альфа", підполковник Тупальський Сергіяй Васильович.

На відкритті були присутні: Директор ДЮСШ "Олімпієць" - Ковтун Віктор Васильович, заступник директора ДЮСШ "Олімпієць" м. Костополя - Шама Борис Васильович, Директор Яполотьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - Деркач Тетяна Адамівна та тренер-викладач з греко-римської боротьби -Семигута Юрій Олександрович.

Основна мета створення цього спортивного закладу – залучення молодого покоління до військово-патріотичного, фізичного та морального виховання.

Дуже приємно розуміти те, що усі бажаючі діти села Яполоть отримали можливість приєднатись до занять з греко-римської боротьби, та з раннього віку привчатимуть себе до занять спортом.

На перше заняття, для тестування залу, прийшло 23 дитини. Сподіваємось, що спортивне життя у селі Яполоть буде розвиватись, і вже найближчим часом ми побачимо нових чемпіонів.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі