Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Нова Програма Відділення - "Старі комп'ютери - нові можливості"

Нова Програма Відділення - "Старі комп'ютери - нові можливості"

Відділення Асоціації «Альфа» в м.Києві започатковує нову корисну Програму, покликану допомогти українським загальноосвітнім закладам та школам-інтернатам отримати від компаній та приватних осіб вживану або застарілу комп’ютерну техніку на безоплатній основі.

Практика передачі такої застарілої техніки навчальним закладам широко поширена в усьому світі. У той же час, в Україні існує багато комерційних підприємств, які постійно поновлюють свою технічну базу, відправляючи достатньо працездатні старі комп’ютери, принтери та складові на склад, де вони вже ніколи не будуть приносити користь. Разом з цим, велика кількість середніх загальноосвітніх закладів та дитячих інтернатів України відчувають гостру необхідність в такій техніці, зокрема, в малих селах та селах міського типу, що позбавляє їх можливості використовувати сучасні методи технології навчання.

Проект включатиме в себе наступні етапи:

- Виявлення та налагодження зв’язку з потенційними «благодійником»;

- Організація та проведення процесу прийому-передачі техніки до складу Відділення Асоціації «Альфа» в м.Києві;

- Максимальне відновлення робочих здібностей ПК та поновлення його програмного забезпечення;

- Виявлення навчальних закладів та взаємодія з ними – організація поставки та установки ПК на місця постійного їх використання.

На сьогодні, до нас вже долучилась певна кількість товариств, зокрема: ПАТ «Промінвестбанк» та ПАТ «МАРФІН БАНК», які надали двом загальноосвітнім школам України комп’ютери та принтери. Таким чином, керівництво цих шкіл з 1 вересня може ввести в свій навчальний план уроки з інформатики.

Давайте разом подаруємо школярам нові можливості для їх розвитку!

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі