Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» здійснила поставку гуманітарної допомоги в зону бойових дій на сході України

Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» здійснила поставку гуманітарної допомоги в зону бойових дій на сході України

На минулих вихідних команда добровольців в числі 13 осіб, а саме: офіцери у відставці силових структур України і самооборона міста Бориспіль, на чолі з Радником Голови Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в місті Києві Ястребовим Русланом Анатолійовичем здійснили заплановану поїздку в зону бойових дій на сході України. Вони доставили гуманітарну допомогу бійцям силових структур, а саме: продукти харчування, медикаменти, засоби захисту і речі щоденного користування.

Маршрут був прокладений через 4 блокпоста, які розташовані між населеними пунктами міст Ізюм і Слов'янськ, останній з яких знаходиться в зоні постійного обстрілу. На території блокпостів дислокуються підрозділи Міністерства внутрішніх справ: національна гвардія, повітряно-десантні війська, обласна міліція особливого призначення міста Київ та загони артилерії.

Новина про те, що в найгарячішу зону бойових дій приїхала команда з гуманітарною допомогою, що вони ні ким не забуті, і що все більше людей всіляко намагаються підтримати бійців, вселило в них величезну надію і відчуття впевненості. Для них (бійців) цей візит став приємною подією, тому як вже тривалий час вони не бачать «чистого неба» над головою, і не чують нічого крім пострілів. Таким чином, вони хоч на трохи, але все ж таки змогли відволіктися від реалій сьогодення.

Дана поставка носила пробний / ознайомлювальний характер. Команда отримали можливість своїми очима побачити, що ще необхідно нашим бійцям, а цих пунктів, на жаль, чимало.

Найближчим часом планується чергова поїздка в зону АТО для доставки речей, медикаментів, продуктів харчування і т.д., які вкрай необхідні бійцям, які перебувають на позиціях активних бойових дій.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі