Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» надала допомогу бійцям прикордонної служби України

Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» надала допомогу бійцям прикордонної служби України

Міжнародна Асоціація «Альфа» провела взаємодію з прикордонною службою України, забезпечивши бійців прикордонного наряду, який несе службу на кордоні з Російською Федерацією в Донецькій області, спеціальним обмундируванням.

За рахунок Асоціації було закуплено три комплекти спец. засобів: розвантаження, жилети, радіостанції, окуляри, вологозахисні костюми, які вкрай необхідні прикордонному дозору східного кордону України.

Сподіваємося, дана допомога виявиться ефективною, і внесе свої позитивні результати.

Надалі, Асоціація «Альфа» буде надавати необхідну гуманітарну допомогу бійцям прикордонної служби, для припинення всіх можливих незаконних дій на кордоні України з Російською Федерацією.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі