Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Кубок України з бойового самбо серед молоді, юнаків та юніорів

Кубок України з бойового самбо серед молоді, юнаків та юніорів

5 жовтня 2014 в Спортивно-розважальному комплексі «Рестоград Імперія» (Підгірці, Київської області) відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед молоді, юнаків та юніорів. В змаганнях взяли участь 170 спортсменів із 18 областей України.

Організатором змагань виступила Федерація бойового самбо України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Генеральні партнери змагань: Союз православних сил УкраїниСпортивно-розважальний комплекс «Рестоград Імперія», за підтримки Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в місті Києві та компанії"Росинка".

Кубки командам переможцям були вручені представниками Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в місті Києві.

Результати змагань

 Молодь 1996-97 р.н

Вагова категорія 52 кг

1-е місце - Власюк Дмитро (Рівненська область)

2-е місце - Хохлов Андрій (Рівненська область)

3-е місце - Глозунов Іван (Херсонська область)

3-е місце - Сахно Ігор (Сумська область)

Вагова категорія 57 кг

1-е місце - Грохольський Ігор (Хмельницька область)

2-е місце - Ярош Олексій (м.Київ)

3-е місце - Михайленко Віталій (Херсонська область)

3-е місце - Хамілка Павло (Сумська область)

 Вагова категорія 62 кг

1-е місце - Лісовський Євген (Хмельницька область)

2-е місце - Міщенко Дмитро (Київська область)

3-е місце - Дзигун Микита (Київська область)

3-е місце - Гребінець Павло (Рівненська область)

Вагова категорія 68 кг

1-е місце - Пліскін Ярослав (Київська область)

2-е місце - Пантюшин Олексій (Харківська область)

3-е місце - Тихончук Олег (Рівненська область)

3-е місце - Клепіков Володимир (Харківська область)

Вагова категорія 74 кг

1-е місце - Дончецкій Антон (Дніпропетровська область)

2-е місце - Ярослав Артур (Чернігівська область)

3-е місце - Турчин Андрій (Кіровоградська область)

3-е місце - Хачко Роман (Київська область) 

Вагова категорія 82 кг

1-е місце - Хальчевскій Станіслав (Дніпропетровська область)

2-е місце - Камінський Роман (Київська область)

3-е місце - Ворошилов Павло (Херсонська область)

3-е місце - Бородай Олександр (Одеська область)

Вагова категорія 90 кг

1-е місце - Козаков Віктор (Миколаївська область)

2-е місце - Горлач Іван (Чернігівська область)

3-е місце - Білоцерківський Іван (Київська область)

3-е місце - Зейкан Крістіан (Закарпатська область) 

Вагова категорія +90 кг

1-е місце - Втрата Ігор (м.Київ)

2-е місце - Кучер Олег (Київська область)

3-е місце - Марчук Олександр (Хмельницька область)

3-е місце - Рудий Іван (Дніпропетровська область)

Командний залік

(Молодь 1996-97 р.н)

1-е місце - Київська область

2-е місце - Хмельницька область

3-е місце - Рівненська область

4-е місце - Дніпропетровська область

5-е місце - Київ

6-е місце - Херсонська область

7-е місце -Черніговская область

8-е місце - Миколаївська область

9-е місце - Харківська область

10-е місце - Одеська область

11-е місце - Закарпатська область

12-е місце - Кіровоградська область

13-е місце - Донецька область

14-е місце - Черкаська область

Юніори 1998-99 р.н.

Вагова категорія до 39 кг

1-е місце - Говдан Павло (Одеська область)

2-е місце - Філіп Андрій (Одеська область)

3-е місце - Воловчук Ігор (Волинська область)

3-е місце - Попов Микита (Сумська область)

Вагова категорія до 42 кг

1-е місце - Малошевич Ігор (Київська область)

2-е місце - Галушко Назарій (Хмельницька область)

3-е місце - Мельник Роман (Рівненська область)

3-е місце - Дідковичі Олександр (Закарпатська область)

Вагова категорія до 52 кг

1-е місце - Яцевич Роман (Одеська область)

2-е місце - Брусов Данило (г. Киев)

3-е місце - Слобода Володимир (м Київ)

3-е місце - Гелета Руслан (Харківська область)

Вагова категорія до 57 кг

1-е місце - Кисельов Дмитро (Харківська область)

2-е місце - Кучеренко Андрей (Херсонська область)

3-е місце - Кулик Остап (Харківська область)

3-е місце - Шульга Костянтин (Кіровоградська область)

Вагова категорія до 62 кг

1-е місце - Четвертак Олег (Одеська область)

2-е місце - Пазинич Костянтин (Харківська область)

3-е місце - Прозоров Богдан (Кіровоградська область)

3-е місце - Лапін Данило (м.Київ)

Вагова категорія до 68 кг

1-е місце - Корчук Ігор (Харківська область)

2-е місце - Кравченко Святослав (Київська область)

3-е місце - Дручок Денис (Дніпропетровська область)

3-е місце - Полтавський Андрій (Харківська область)

Вагова категорія до 74 кг

1-е місце - Світлак Владислав (Черкаська область)

2-е місце - Альберда Олексій (Волинська область)

3-е місце - Боровик Олександр (Київська область)

3-е місце - Терещюк Олександр (м Київ)

Вагова категорія до 82 кг

1-е місце - Ніклецов Валерій (Київська область)

2-е місце - Голубєв Володимир (Черкаська область)

3-е місце - Супрунчук Олександр (Житомирська область)

3-е місце - Баркар Ростислав (Дніпропетровська область)

Вагова категорія +82 кг

1-е місце - Балашев Данило (Миколаївська область)

2-е місце - Фурсяк Олександр (Рівненська область)

3-е місце - Кисельов Євген (м.Київ)

3-е місце - Рубан Дмитро (Черкаська область)

Командний залік

(Юніори 1998-99 р.н)

1-е місце - Харківська область

2-е місце - Одеська область

3-е місце - Київська область

4-е місце - Київ

5-е місце - Черкаська область

6-е місце - Рівненська область

7-е місце - Миколаївська область

8-е місце - Кіровоградська область

9-е місце - Волинська область

10-е місце - Херсонська область

11-е місце - Дніпропетровська область

12-е місце - Чернігівська область

13-е місце - Житомирська область

14-е місце - Хмельницька область

15-е місце - Сумська область

Юнаки 2000-2001 р.н

Вагова категорія 39 кг

1-е місце - Гомель Данило (Харківська область)

2-е місце - Висоцький Максим (Сумська область)

3-е місце - Миколаїв Микола (Рівненська область)

3-е місце - Михайлик Фрол (Черкаська область)

Вагова категорія 42 кг

1-е місце - Красніков Кирило (Харківська область)

2-е місце - Протасенко Олександр (Одеська область)

3-е місце - Чорний Артем (Сумська область)

3-е місце - Коломієць Дмитро (Сумська область)

Вагова категорія 45 кг

1-е місце - Джеміга Данило (Кіровоградська область)

2-е місце - Гончар Богдан (Миколаївська область)

3-е місце - Петренко Василь (Херсонська область)

3-е місце - Шупик Олег (Київська область)

Вагова категорія 48 кг

1-е місце - Щепилов Євген (Харківська область)

2-е місце - Чередниченко Роман (Черкаська область)

3-е місце - Шутко Костянтин (Миколаївська область)

3-е місце - Бондарець Роман (Рівненська область)

Вагова категорія 52 кг

1-е місце - Лихольот Костянтин (Харківська область)

2-е місце - Мірошниченко Давид (Харківська область)

3-е місце - Ляшенко Андрій (Сумська область)

3-е місце - Шкутенко Єлисей (Харківська область)

Вагова категорія 57 кг

1-е місце - Афанасенко Артем (Херсонська область)

2-е місце - Шевченко Сергій (Черкаська область)

3-е місце - Фомічов Іван (Сумська область)

3-е місце - Костюк Сергій (Хмельницька область)

Вагова категорія 62 кг

1-е місце - Петрощук Максим (Волинська область)

2-е місце - Нестеров Олександр (Одеська область)

3-е місце - Александров Ілля (Одеська область)

3-е місце - Роїк Вадим (Хмельницька область)

Вагова категорія 68 кг

1-е місце - Прімоченко Олексій (м.Київ)

2-е місце - Васін Дмитро (Сумська область)

3-е місце - Корнійчук Павло (Чернігівська область)

3-е місце - Бойко Вадим (Рівненська область)

Вагова категорія 74 кг

1-е місце - Бойко Микита (Сумська область)

2-е місце - Крикун Роман (Полтавська область)

3-е місце - Железняк Михайло (Рівненська область)

3-е місце - Моргун Вячеслав (Житомирська область)

Вагова категорія +82 кг

1-е місце - Артюшенко Ярослав (Харківська область)

2-е місце - Житник Віталій (Сумська область)

3-е місце - Казенка Георгій (Київська область)

3-е місце-Самойлов Ярослав (Харківська область)

Командний залік

(Юнаки 2000-2001 р.н.)

1-е місце - Харківська область

2-е місце -Сумская область

3-е місце - Черкаська область

4-е місце - Одеська область

5-е місце - Волинська область

6-е місце - Миколаївська область

7-е місце - Рівненська область

8-е місце - Хмельницька область

9-е місце - Київ

10-е місце - Херсонська область

11-е місце - Кіровоградська область

12-е місце -Київська область

13-е місце - Запорізька область

14-е місце - Чернігівська область

15-е місце - Донецька область

Новини

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі

Подяка

18 червня 2017 р.

Подяка працівникам ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» від виконавчого комітету Процівської сільської ради. | Далі

Вітаємо з Великоднем!

Світлого Великодня!

14 квітня 2017 р.

ГК "Бар'єр. Безпека Бізнесі" вітає вас з Великодними святами! Смачної паски, та щасливих свят! | Далі