Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  Чемпіонат України з рукопашного бою серед дітей (2015 рік)

Чемпіонат України з рукопашного бою серед дітей (2015 рік)

Щорічний Всеукраїнський чемпіонат України з рукопашного бою серед дітей пройшов у столиці нашої держави  13-17 травня під гаслом «ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ».

Змагання відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України,Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Управління Державної охорони України та Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в м.Києві

У змаганнях приймали участь майже 700 юних спортсменів віком від 9 років з усіх регіонів України. У програмі змагань було проведення поєдинків за розділами легкий,  дозований контакт та демонстрації техніки.

В змаганнях приймала участь об’єднана команда   Донецької області (спортсмени з міст  Краматорськ, Слов'я́нськ, Красний лиман).

Основною метою проведення заходу було формування у юних спортсменів  розуміння єдності й цілісності України та її народу, патріотичне виховання молоді, підтримка Збройних сил та різних правоохоронних органів спецпризначення України.

На урочистому відкритті змагань прийняли участь Заступник Міністра молоді та спорту України - Войтович Ярослав В’ячеславович; Президент федерації рукопашного бою України – Згуровський Михайло Захарович; Перший віце-президент федерації рукопашного бою України – Гартвич Олександр Георгійович; Віце-президент федерації рукопашного бою України – Крутов Василь Васильович; Близнюк Станислав Васильович - Президент федерації кіокушинкай; Кобільник Микола Марянович – Голова Всеукраїнського об’єднання учасників АТО; Лісовий Сергій Гурійович – Голова союзу десантників України, представники УДО України, представники СБ України, представники МО України та представники Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в м.Києві.

За результатами змагань у командному заліку І місце вибороли спортсмени міста Києва, ІІ – Дніпропетровської області, ІІІ – Житомирської області.

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі