Барьер  ›  Новини Асоціації  ›  23 червня - 20 років з дня створення Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України.

23 червня - 20 років з дня створення Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України.

23 червня 1994 Указом Президента України № 335/94 у складі Центрального Управління СБ України на базі Служби «С» створено Управління «А» і відповідні підрозділи в регіональних органах СБ України. Відповідно Указу Президента України від 16 липня 1996 року № 570/96 Управління «А» СБ України стало називатися Управлінням боротьби з тероризмом і захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБ України.

Даний підрозділ вирішує завдання з фізичного припинення терористичних актів і дій, які загрожують безпеці держави, звільнення заручників, захоплення небезпечних злочинних авторитетів, захисту учасників кримінального судочинства, працівників судів та правоохоронних органів, членів їх сімей. При необхідності - забезпечення безпеки вищих посадових осіб держави, а також виконання особливо складних і відповідальних доручень керівництва країни.

На сьогоднішній день Центром спеціальних операцій «А» Служби безпеки України проведено велику кількість оперативно-бойових заходів. Вилучено сотні одиниць вогнепальної зброї, гранат і вибухівки, значні суми в національній та іноземній валюті. У багатьох обласних містах України силами підрозділу ліквідовані численні бандитські угруповання.

На цю складну і небезпечну службу приходять мужні, фізично і психологічно підготовлені співробітники. Багато з них мають досвід участі в бойових діях в Афганістані, інших гарячих точках планети і колишнього СРСР. До відмінній фізичній підготовці додаються здатності блискавично оцінювати ситуацію і приймати єдино вірне рішення, бо в реальних обставинах ризикувати доводиться не тільки власним життям, але й життям своїх колег, заручників, інших осіб, які перебувають у місцях надзвичайних подій.

Девізом підрозділу був і залишається: «Життя - Батьківщині, честь - нікому!».

Колектив Відділення Асоціації "Альфа" в місті Києві від щирого серця вітає керівництво, особовий склад та ветеранів підрозділу Центру спеціальних операці "А" Служби безпеки України з 20-ою річницею створення підрозділу.

Дякуємо вам за відвагу, мужність та професійний підхід до виконання свої обов’язків - захисту громадян України. Бажаємо професійний успіхів, міцного здоров’я та чистого неба над головою Нехай у ваших родинах завжди панує мир, любов та благополуччя.Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі