Барьер  ›  Новини  ›  Третій щорічний Турнір з міні-футболу на Кубок «Альфи» пройде 1-2 березня 2014 року

Третій щорічний Турнір з міні-футболу на Кубок «Альфи» пройде 1-2 березня 2014 року

21 лютого 2014 р.

1-2 березня 2014 року  пройдуть змагання з міні-футболу на Кубок "Альфи".

В турнірі візьмуть участь 11 команд: Міністерство доходів і зборів, Генеральна прокуратура України, Головне Управління МВС України у м. Києві, Міністерство Оборони України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна служба України, Міжнародна Асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа», Київська міська державна адміністрація, Національна Академія Внутрішніх Справ, Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області, Борцівський клуб ЦСКА ім. Зази Зозірова.

Змагання будуть проводитись за «Олімпійською системою» (до першої поразки).

21 лютого 2014 року о 12.00 в офісі Відділення Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» в місті Києві відбудеться жеребкування команд.

Ідея заснування та проведення Турніру належить Міжнародній Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа». Змагання проводяться вже третій рік поспіль. Головна мета - популяризація міні-футболу і залучення гравців різного віку до активної участі в спорті та пропаганді здорового способу життя.

Команди-учасники змагатимуться за головні призи - набори спортивного інвентарю, які вони передадуть вихованцям Комаровської загальноосвітньої школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Бердичівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та Костопільського обласного ліцею-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту.

Партнери змагань: Група компаній "Бар’єр. Безпека бізнесу», Клініка EurolabТМ SmaComТМ «Карпатська джерельна».

З питань акредитації та за додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби Асоціації «Альфа»: т. (050) 600-01-90 (Марина Применко), press@alfa-kiev.org.ua.

Новини

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі

Подяка

18 червня 2017 р.

Подяка працівникам ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» від виконавчого комітету Процівської сільської ради. | Далі

Вітаємо з Великоднем!

Світлого Великодня!

14 квітня 2017 р.

ГК "Бар'єр. Безпека Бізнесі" вітає вас з Великодними святами! Смачної паски, та щасливих свят! | Далі