Барьер  ›  Новини  ›  ГК "Бар'єр. Безпека бізнесу" переможець XI Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки

ГК "Бар'єр. Безпека бізнесу" переможець XI Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки

19 березня 2014 р.

12 березня 2014 в сучасному комплексі «Alfavito» відбулося підведення підсумків XI Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки.

На думку фахівців, Рейтинг - найавторитетніший Національний конкурс, а Золотий диплом переможця - найвища нагорода в сфері безпеки нашої держави!

Група компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» увійшла в число кращих охоронних компаній України та отримала перемогу в номінації "Відповідальність і гарантія".

- Наш рейтинг, - розповідає голова Оргкомітету Володимир Черкун, - презентує надійні охоронні компанії, що заслуговують довіру бізнесу і суспільства, які відрізняються професіоналізмом, хорошими економічними показниками, реальними досягненнями в даній сфері. Бо місія Рейтингу, що став вже фірмовим в українських медіа - сприяти розвитку цивілізованого, активного, високопрофесійного, прозорого ринку охоронної сфери.

Зокрема, позитивно відзначено комплексність усіх охоронних послуг ГК "Бар'єр. Безпека бізнесу". Не залишилися без уваги й інші показники: кількість охоронюваних об'єктів, ефектівність менеджменту, наявність хорошої матеріально-технічної бази, кількість оформлених співробітників, ділова репутація.

Золотий диплом переможця Всеукраїнського рейтингу безпеки Групі компаній «Бар'єр. Безпека бізнесу» вручив народний артист України Володимир Нечепоренко, який зазначив, що Рейтинг виділяє найбільш значущих, перевірених часом та має серйозну репутацію, налагоджену базу і для партнерів, і для замовників. А перемога в Рейтингу - це своєрідний знак якості і гарантія надійності.

Також на Рейтингу були відзначені президенти найбільш значущих громадських організацій сфери безпеки: Сергій Скорохватов (Асоціація «Альфа»), Юлія Риженко (УФІБ) і Борис Платкевич (УСПТБ).

Рейтинг дає можливість підприємствам зміцнити взаємини зі своїми партнерами, виділити себе серед інших охоронних фірм регіону і України, заявити про свою ефективну роботу та створити сприятливу історію, оцінити свої показники роботи "з боку", визначити ключові стратегічні фактори подальшого розвитку.

Якщо компанія стала переможцем Всеукраїнського рейтингу безпеки, це означає, що вона надійна, професійна, і її бізнес успішно розвивається. Адже Рейтинг - це об'єктивність і абсолютно незалежна думка експертів, які не пов'язані не з одним професійним учасником і не мають власних комерційних інтересів на ринку охоронних послуг!

Новини

Здоровя! Сили! Наснаги! З днем ВДВ!

2 вересня 2017 р.

ГК "Бар`єр. Безпека бізнесу" вітає всіх десантників з професійним святом | Далі

Нове партнерство

AXIS Новер партнерство

31 липня 2017 р.

Група компаній "Бар`єр. Безпека бізнесу" стала авторизованим партнером компанії AXIS, відомого виробника обладнання для відеоспостереження. Менеджери та інженера нашого технічного відділу підберуть та встановлять необхідне обладнання згідно Ваших потреб. Звертайтесь за телефоном: 067 300 62 62. | Далі

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі