Барьер  ›  Послуги  ›  Охорона фізичних осіб

Охорона фізичних осіб

Охорона фізичних осіб - комплекс заходів, спрямованих на забезпечення особистої безпеки конкретної фізичної особи шляхом запобігання та недопущення безпосередніх загроз її життю та здоров'ю.

Підрозділ охорони фізичних осіб ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» сформовано із співробітників, які пройшли спеціальну підготовку та успішно здали іспити з основних дисциплін у власному навчальному центрі «Бар'єр. Спешл груп».
У нашому навчальному центрі готують до професійної службі охоронців та  тілоохоронців.
Для забезпечення безпеки наших Клієнтів, ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» готова надати послуги тілоохоронця, підібравши охорону індивідуально під кожного. Ми завжди відштовхуємося від побажань і запитів клієнта, щоб замовник відчував себе максимально комфортно. Кількісний склад групи визначається, в залежності від рівня загрози замовника. Співробітники екіпіровані засобами захисту, забезпечені засобами зв'язку, зброєю травматичної дії. В окремих випадках можливе використання вогнепальної зброї.

Особиста охорона Київ

Скористатися послугами охоронця (особиста охорона), що пройшов спеціальну підготовку ви можете як на тимчасовій основі - в поїздках, відрядженнях, на відпочинку, так і уклавши договір на постійну особисту охорону. При здійсненні охорони можливі різні форми роботи залежно від специфіки діяльності особи, що охороняється.

Новини

З днем Кінолога!

Кінологія для всіх!

20 червня 2017 р.

Кінологічний центр «Бар'єр» ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» поздоровляє усіх коллег з Днем Кінолога | Далі

Подяка

18 червня 2017 р.

Подяка працівникам ГК «Бар'єр. Безпека бізнесу» від виконавчого комітету Процівської сільської ради. | Далі

Вітаємо з Великоднем!

Світлого Великодня!

14 квітня 2017 р.

ГК "Бар'єр. Безпека Бізнесі" вітає вас з Великодними святами! Смачної паски, та щасливих свят! | Далі